ilustracja główna

Serwis ePortfel24.pl, co to za platforma?

ePortfel24.pl, to multifunkcyjna platforma online, która umożliwia dostęp do produktów finansowych tj. pożyczki gotówkowe, z każdego miejsc, bez wychodzenia z domu. Wygodnie i komfortowo łączymy Klientów z dopasowanymi do nich produktami najlepszych firm pożyczkowych na rynku. Dzięki temu Klienci biorący pożyczki przez ePortfel24.pl, otrzymują tylko indywidualnie przygotowane oferty. Sprawdź teraz.

W jaki sposób działa ePortfel24.pl?

ePortfel24.pl dokonuje prostej weryfikacji. Klienci zostawiają podstawowe informacje tj. numer PESEL i informację dotyczące stałego dochodu oraz zamieszkania. Nie potrzeba dowodu, ani dodatkowych dokumentów, które są wymagane np. w bankach. Te dane są zbierane w procesie wypełniania prostego formularza- zobacz tutaj. Na ich podstawie różne firmy pożyczkowe mogą poprzez ePortfel24.pl zaoferować Klientowi realne i dopasowane do jego zdolności kredytowej produkty. Cały proces jest prosty i odbywa się w 100% online.

Jak ePortfel24.pl udziela pożyczek?

ePortfel24.pl pośredniczy pomiędzy Klientami a firmami pożyczkowymi i rekomenduje najlepsze oferty. Umowę pożyczki Klient podpisuje bezpośrednio z firmą pożyczkową.

Ile kosztuje korzystanie z serwisu ePortfel24.pl?

Serwis nie pobiera od Klientów żadnych opłat. Korzystanie ze wszystkich narzędzi na serwisie jest bezpłatne – wypróbuj teraz.

Kto pracuje w zespole ePortfel24.pl?

Zespół serwisu, to najlepsi specjaliści – praktycy z branży finansowej, z 10-letnim doświadczeniem w obsłudze finansowej i analizie potrzeb klienta. Eksperckie podejście do każdego Klienta, sprawdza się przy każdorazowych indywidualnych pytaniach, z jakimi przychodzą Klienci oczekujący tradycyjnego modelu obsługi.
O naszym zespole przeczytacie tutaj.

Dlaczego warto korzystać z serwisu ePortfel24.pl?

Znalezienie serwisu, który sprawnie obsługuje klientów, aby czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas zawierania umowy pożyczki nie jest proste. Dlatego powstał ePortfel24.pl z prostym kalkulatorem pożyczki gotówkowej – wypróbuj tutaj, którą możemy wziąć na raty. W kilku krokach, w naprawdę przejrzysty sposób, Klient otrzymuje to, czego oczekuje, bez wychodzenia z domu. I ma pewność, że otrzyma środki błyskawicznie i może się czuć bezpiecznie, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem, bez ukrytych gwiazdek. ePortfel24.pl spełnia wszystkie wymogi ustawowe, jakie narzuca na niego Komisja Nadzoru Finansowego (zarejestrowany pośrednik) oraz gwarantuje najwyższą jakość w zakresie ochrony danych osobowych- tutaj więcej.

Jakie wymogi należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w serwisie ePortfel24.pl?

Należy mieć skończone 18 lat. Do procesu weryfikacji jest niezbędny jedynie numer PESEL oraz informacja o stałym dochodzie. A żeby przekazać te informacje, Klientowi wystarczy smartfon lub komputer z dostępem do internetu – sprawdź teraz.

Czy pożyczka ratalna zaciągana przez ePortfel24.pl jest opłacalna?

Zdecydowanie tak. Serwis pozwala Klientowi porównać ofertę pożyczek wielu firm i dokonać wyboru, który będzie najlepszy. O tym wszystkim Klient decyduje bez wychodzenia z domu, w każdym dowolnym miejscu, w jakim się znajduje. Wszystko odbywa się 100% online, za pomocą internetu i przy wykorzystaniu prostego kalkulatora pożyczek, który pomoże sprecyzować oczekiwania Klienta, zgodne z Jego potrzebami oraz możliwościami.

Jakie są różnice w skorzystaniu z pożyczki na serwisie ePortfel24.pl od tej, tradycyjnej drogi wnioskowania o finansowanie?

ePortfel24.pl pozwoli porównać oferty wielu firm pożyczkowych, aby Klient mógł podpisać umowę na najkorzystniejszych warunkach. Dodatkowo nie ma potrzeby zbierania wielu dokumentów i stania w kolejkach, aby przekazać dokumenty do weryfikacji, a potem oczekiwać na decyzję, czy w ogóle jest szansa na jakąkolwiek ofertę. Na ePortfel24.pl wszystko odbywa się online za pośrednictwem internetu, a weryfikacja informacji, to tylko kilka kliknięć i gotowe – skorzystaj teraz.

Od czego zależy ilość ofert jednorazowo przedstawionych klientowi?

ePortfel24.pl po krótkiej weryfikacji danych, przedstawi maksymalną ilość ofert, jakie są dostępne dla danego Klienta. Wszystko jest uzależnione od przekazanych informacji oraz od parametrów, jakie Klient ustawi w kalkulatorze pożyczki gotówkowej. Wszystko to po wypełnieniu jednego wniosku.

Jak dużą pożyczkę można otrzymać za pośrednictwem serwisu ePortfel24.pl?

Po skorzystaniu z kalkulatora pożyczki gotówkowej, Klient może otrzymać środki wprost na rachunek bankowy w wysokości od 500 zł do 50 000 zł, nawet na 48-miesięczny okres spłaty – wypróbuj kalkulator pożyczki gotówkowej.

Ile czasu trwa proces od przekazania danych w formularzu do przelania środków na rachunek bankowy Klienta?

W zależności od dostępności oferty dla Klienta jest to krótki czas, który mija od przesłania formularza, ekspresową weryfikację oraz zawarcie umowy- poprzez sms lub weryfikację poprzez kuriera, który potwierdza tożsamość klienta przy podpisaniu umowy.

Czy dane osobowe przekazywanie na serwis ePortfel24.pl są bezpieczne?

Oczywiście, serwis gwarantuje najwyższą jakość ochrony danych osobowych Klientów, do czego obliguje go ustawodawstwo krajowe oraz europejskie – tutaj dowiesz się więcej.