Najnowsze artykuły

Blog

Ile kosztuje utrzymanie w Holandii?

Wyjazdy sezonowe lub na stałe do Holandii w celach zarobkowych są dość popularne. Jest to bardzo przyjazny i otwarty kraj, w którym żyje i pracuje się bezpieczne. Dodatkowym atutem jest bliskość Polski i strefa UE, czyli ruch bez większych trudności w tzw. strefie Schengen. A czy wszystkich stać na utrzymanie w Holandii? Przeczytajmy.

Czytaj dalej

Jak zaoszczędzić na prezentach świątecznych?

Okres świąteczny, to bardzo intensywny czas przygotowań zarówno domu, domowników ale i prezentów. I zwłaszcza te ostatnie, zwłaszcza ich ilość, przyprawia nieraz o ból głowy. Jak sobie poradzić z przygotowaniem i zaoszczędzić na prezentach świątecznych? O tym wszystkim przeczytamy w poniższym artykule.

Czytaj dalej

Ile kosztuje zabawa sylwestrowa?

Powitanie Nowego Roku, to wspaniały czas, który możemy spędzić w świetnym towarzystwie i w atrakcyjnym miejscu. Rynek usług tzw. sylwestrowych wciąż się rozrasta. Nie chodzi bowiem tylko o samą zabawę sylwestrową ale również odpowiednie przygotowanie i całą atmosferę. O tym, ile to wszystko kosztuje, podpowiemy w poniższym artykule.

Czytaj dalej

Ile kosztuje zegarek dla mężczyzny?

Na rynku zegarków jest olbrzymi wybór, tym trudniej jest podjąć decyzję tak na pierwszy rzut oka. Żeby wybrać zegarek dla mężczyzny, będziemy zwracali uwagę na kilka podstawowych elementów m.in. funkcje, materiały z jakich jest zrobiony oraz markę, która za tym stoi- to wszystko ma wpływ na wybór. A ile powinien kosztować zegarek? Podpowiemy niżej.

Czytaj dalej

Jak często przyznawać kieszonkowe dziecku?

Jeśli planujemy przekazywać dziecku kieszonkowe, to warto wiedzieć jakimi zasadami się kierować oraz kiedy w ogóle zacząć je przyznawać. Oczywiście każdy rodzic ma własne zasady, którymi się kieruje. Jednakże niniejszy artykuł ma podpowiedzieć wszystkim jak nauczyć dziecko gospodarować własnymi środkami.

Czytaj dalej

Jakie są zalety zakupów internetowych?

Dzisiejszy świat przyspiesza coraz bardziej. Nowoczesne technologie ułatwiają nam życie między innymi pozwalając na zakupy internetowe. Od lat widzimy rosnącą popularność e-sklepów. Narzędzia takie jak telefon czy tablet umożliwiają dostęp do wszelkich produktów i usług bez wychodzenia z domu. A o innych zaletach, przeczytacie niżej.

Czytaj dalej

Jak obliczyć wysokość alimentów na dziecko?

Zdarzają się sytuacje w życiu, kiedy osoby żyjące w relacji, nawet w małżeństwie podejmują decyzję o rozstaniu. Jeśli są w tym związku dzieci, to rodzic, który nie będzie sprawował opieki nad nimi, będzie zmuszony do płacenia świadczenia alimentacyjnego. Jak wygląda wysokość alimentów na dziecko i od czego ona zależy? Przeczytamy niżej.

Czytaj dalej

Jak wyjść z długów?

Zadłużenie, to bardzo trudna sytuacja, w której może znaleźć się każdy z nas. Ale pamiętajmy, że to nie koniec świata, da się to położenie odwrócić. Istotne jest to, co zrobić by wyjść z długów, kiedy się już w nie wpadnie. O podstawowych zasadach oraz wsparciu, jakie może uzyskać osoba zadłużona piszemy szeroko w poniższym artykule.

Czytaj dalej

Co może być wkładem własnym do kredytu? Ile to wynosi?

Jeśli podejmujemy decyzję, że chcemy zaciągnąć zobowiązanie na jakiś cel, do którego dążymy, powinniśmy liczyć się z tym, że instytucje bankowe w niektórych przypadkach będą oczekiwały od nas wkładu własnego do kredytu. Jak wygląda taki wkład? Co można potraktować jako wkład do kredytu- dowiemy się z poniższego artykułu.

Czytaj dalej

Jak bezpiecznie wziąć kredyt przez internet?

Jeśli pojawi się w naszym życiu nagła potrzeba rozwiązania problemu lub osiągnięcia jakiegoś celu przy użyciu dodatkowego finansowania, to pamiętajmy, że najlepszym rozwiązaniem, jakie spełni te oczekiwania będzie kredyt przez internet. Dlaczego to produkt wygodny i bezpieczny, przeczytacie w poniższym materiale. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej