Najnowsze artykuły

Blog

szef trzyma w ręku wypłatę dla pracownika

Ile zarabia przeciętny Polak?

Żyjemy w czasach, które zdominował trend konsumpcjonizmu. Generujemy i odkrywamy w sobie coraz więcej potrzeb i oczekiwań a otoczenie jest w stanie to spełnić. Wystarczy mieć na to odpowiednie środki. Przeciętne zarobki Polaków, pozwalają na coraz więcej. A ile zarabiamy? O tym piszemy w najnowszym artykule.

Czytaj dalej
młodzi ludzie w nowym mieszkaniu

Jak tanio się przeprowadzić?

Coraz częściej się dziś przeprowadzamy. Jest to wynik łatwej relokacji i zmiany życia. W jednym roku możemy mieszkać nad morzem, a w kolejnym w centrum Polski. Powoli przyzwyczajamy się do tego, że wystarczy nam tania przeprowadzka i możemy zaczynać życie zupełnie gdzie indziej. Jak tego dokonać? Przeczytajmy niżej.

Czytaj dalej
para odbiera klucze do mieszkania bezczynszowego

Mieszkanie bezczynszowe – na czym polega?

Pojęcie mieszkania bezczynszowego funkcjonuje w branży deweloperów. Interpretacja jest dość prosta, gdyż oznacza po prostu brak czynszu, czyli wszystkich tych opłat, które normalnie ponosimy w cyklach miesięcznych za nasze mieszkania. Pozwala to korzystającym z mieszkań na pewne kosztowe ograniczenia.

Czytaj dalej

Ile kosztuje bilet na stand up?

Mamy dziś wokół siebie dostęp do wielu wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Od nas zależy, co wybierzemy i jakie środki na to przeznaczymy. Jedną z popularniejszych form spędzania czasu, stał się od jakiegoś czasu stand up. Czym jest i ile kosztują bilety by móc go obejrzeć? Przeczytajmy w poniższym artykule.

Czytaj dalej

Ile kosztuje bilet na koncert?

Dziś możemy korzystać z twórczości największych gwiazd muzyki- umożliwiają to widowiskowe koncerty, na które światowi twórcy przyjeżdżają również do Polski. Żeby zdobyć bilety na koncert, często trzeba się spieszyć. Jednakże zwykle nie jest to tania rozrywka, dlatego wtedy przydaje się dodatkowe wsparcie finansowe. Jakie? Opowiemy niżej.

Czytaj dalej

Ile kosztuje drukarka 3D? Czy warto z niej korzystać?

Postęp technologiczny daje nam dziś tak szerokie możliwości, że jesteśmy w punkcie, gdzie wiele przedmiotów, rzeczy, elementów składowych możemy wyprodukować przy użyciu drukarki 3D- nawet dom. Czy zatem taki sprzęt zastąpi pracę człowieka w przyszłości i jakie są koszty dobrej drukarki 3D? Spróbujemy odpowiedzieć w artykule.

Czytaj dalej

Ile kosztuje kurs programistyczny?

Nowoczesne technologie, które są obecne wokół nas to między innymi wynik ciężkiej, wielogodzinnej pracy wielu programistów. Rynek pracy chłonie coraz więcej specjalistów w tej dziedzinie, gdyż jest na nich ogromne zapotrzebowanie. Kto może zostać programistą i jakie są koszty kursów programistycznych? Przeczytajmy.

Czytaj dalej

Ile kosztuje prywatne leczenie?

Żyjemy szybko, dynamicznie i często chorowanie w ogóle nie wchodzi w grę. Nie pozwala na to praca lub inne obowiązki. Dlatego zdarza się, że decydujemy się na prywatne leczenie by bez zbędnej zwłoki otrzymać pomoc i zareagować od razu, kiedy pojawia się problem ze zdrowiem. Ile to kosztuje? Sprawdziliśmy.

Czytaj dalej

Jak tanio zarezerwować nocleg?

Można dziś zaobserwować tendencję do częstszych wyjazdów, nawet krótkich wypadów. Kultura odpoczywania bardzo się zmieniła. Nie trzeba czekać cały rok na upragnione wakacje by zrobić sobie nawet krótki urlop. Ważne by dobrze i tanio zarezerwować nocleg. Jak to zrobić i gdzie takowych szukać? Przeczytajcie.

Czytaj dalej

Tania pożyczka – czy w praktyce rzeczywiście jest tania?

Z dodatkowego finansowania z pewnością każdy z nas kiedyś skorzystał. Ale czy zastanawialiśmy się wcześniej, czy dobrze przeanalizowaliśmy dostępne oferty by mieć pewność, że wybraliśmy możliwie najtańsze rozwiązanie? Jeśli nie, podpowiemy gdzie szukać tanich pożyczek oraz jakie warunki spełnić, by je otrzymać.

Czytaj dalej