Ile kosztuje netflix?

Mężczyzna wybiera serial z oferty

W dzisiejszym świecie żyjemy bardzo szybko, a to wiąże się z wyższymi oczekiwaniami. Ponieważ szybko decydujemy, to chcemy mieć dostęp do najlepszych produktów i usług sprawnie i bezproblemowo. Takie cechy posiada netflix. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o tym serwisie, przeczytacie niżej, w najnowszym artykule.

Netflix – co to takiego?

Serwis, który daje dostęp do najlepszych seriali i filmów, które możemy obejrzeć w dowolnej chwili, to produkt skrojony na miarę naszych czasów. Taka właśnie jest wypożyczalnia internetowa- netflix, w której za zryczałtowaną opłatą otrzymamy wstęp do świata seriali i filmów, o których słyszymy w mediach, od przyjaciół, znajomych. Niektórzy mawiają, że po prostu wypada mieć do niego dostęp, jeśli chcesz być na czasie, mieć punkt odniesienia w rozmowie ze znajomymi czy na imprezie. Ponieważ prawie każdy żyje historiami obejrzanymi lub oglądanymi na netflixie. A wśród nich zwrotne akcje w serialu „Dom z papieru”, czy trzymające w napięciu historie w „Stranger things”. Mając netflix, czujesz, że żyjesz, że nie omija Cię to, co ciekawe, czym żyje teraz świat, który ma dostęp do netflixa. Oczywiście nie wszyscy będą mieli do niego dostęp- serwis nie jest bezpłatny, ale o tym przeczytamy niżej, bardziej szczegółowo.

Para ogląda serial na kanapie

Jak założyć konto na serwisie?

Proces zakładania konta na netflix nie jest skomplikowane. Dla osób poruszających się na co dzień  w nowych technologiach jest nawet zwyczajnie proste. Konto można zainstalować na telefonie, tablecie, komputerze, czy wprost na telewizorze ( z obsługą Smart TV). Na serwisie znajdziemy różne możliwości, a wśród nich:

  1. Bezpłatny, próbny miesiąc korzystania z dostępu do seriali i filmów
  2. Założenie konta z wyborem pakietu- od razu.

Zarówno przy korzystaniu z opcji pierwszej jak i drugiej, niezbędne jest założenie konta w serwisie. W pierwszym przypadku jest to uproszczenie ewentualnego, późniejszego zakupu pakietu dostępowego do serwisu. Zaś w drugim- po prostu to oczywistość, gdy chcemy zakupić tą wirtualną usługę. W obydwu sytuacjach, będziemy zobligowani do podania podstawowych danych, które będą przypisane do naszego indywidualnego konta. Proces rejestracji jest krótki i bezproblemowy.

Kto może założyć konto na netflix i ile to kosztuje?

Model biznesowy serwisu netflix został wymyślony w taki sposób, aby każdy mógł z niego skorzystać. Właścicielom zależy na dostępie do wszystkich, również do młodzieży i dzieci- dlatego tak duży nacisk firma kładzie na marketing i promocje, aby pokazywać jak ciekawe i atrakcyjne treści ma do pokazania, zwłaszcza dla młodych. Ale musimy pamiętać, że przecież za dostęp do serwisu trzeba zapłacić. Najtańszy pakiet miesięczny to 34 złote, a najdroższy to ponad 50 złotych, co rocznie zbiera nam się w spory koszt, na który nie każdy młody człowiek może sobie tak po prostu pozwolić. Jednakże wówczas z pomocą przychodzi rozwiązanie w postaci pożyczki dla młodych, która jest skonstruowana tak, by móc z niej skorzystać w kilka chwil, wypełniając ten prosty formularz gotówkowy. Dodatkowo, możemy wnioskować o te środki pieniężne z przeznaczeniem na netflix z domu, całkowicie online, również przez telefon lub tablet z dostępem do internetu.

Tablet i słuchawki do oglądania seriali

W jaki sposób dokonamy płatności za usługę w netflix?

Serwis jest tak skonstruowany, by podobnie jak w smartfonie czy tablecie, poruszać się w nim intuicyjnie, naturalnie. To dotyczy również sekcji płatności za dostęp. Zatem dzięki świetnie przygotowanej komunikacji, netflix już od początku prowadzi nas niejako za rękę poprzez informacje o płatnościach. Przypomina kiedy kończy się okres próbny i że warto przystąpić do abonamentu by korzystać z niego na stałe. Informuje nas również o tym, że mając abonament, w każdej chwili możemy anulować dalszy dostęp. Zatem, przechodząc do płatności, mamy możliwość opłacenia abonamentu szybkim przelewem w systemie PayPal, kartą kredytową lub debetową. Istnieje również możliwość skorzystania z tzw. karty netflix, którą kupimy w wielu miejscach, jak np. karty doładowujące do telefonów. Na tej karcie istotny jest kod dostępowy, który wpisujemy w serwisie i gotowe. Jak mawiają stali użytkownicy: kto raz spróbował netflixa, pozostanie wiernym użytkownikiem na długo.

Skąd taka popularność serwisu netflix?

Czy netflix wyrósł nagle z ziemi, jak grzyby po deszczu? Otóż nie, oczywiście, że nie.  Żeby stać się potęgą na rynku rozrywki telewizyjnej i internetowej, musiała rozpędzić się ogromna machina promocji i marketingu, którą specjaliści w tej dziedzinie przygotowywali miesiącami, jeszcze długo przed startem serwisu. Netflix zdobył popularność na całym świecie i jest dostępny, z niewielkimi wyjątkami wszędzie. Łączy ludzi i daje pole do wspólnego przeżywania ciekawych historii, które trudno znaleźć w innych miejscach. To jest właśnie jego magia.